| dupstepbakk a întrebat:

cum imi pot face o iubita in primul oras din gta san andreas? pot cumpara masini?

5 răspunsuri:
| IAmTheLegendary a răspuns:

Salut! Deja in GTA SA ai iubita, o poti cunoaste doar cand o sa arzi casa gastii la misiunea aceea, si atunci iti va aparea pe radarul acela unde vezi drumurile iti va arata o inima, si acolo iti vei da seama ca este iubita tha.

| dupstepbakk explică (pentru IAmTheLegendary):

Dar pana acolo nu am ajuns pentru ca nu pot trece de o misiune cu o motocicleta cum pot sa-mi fac o iubita in alt mod

| IAmTheLegendary a răspuns (pentru dupstepbakk):

Pai...Ce misiune e aceea? Cu impuscatu rusilor cu Woozie?

| IAmTheLegendary a răspuns:

Hey,am sa te ajut la chestia cu masini pentru ca mi-am adus aminte..Cu iubita e o misiune de a arde casa gastii ballas si acolo era iubita lui CJ(Carl Jonshon) Si..depinde..nu poti cumpara masini. Ajungi la o misiune si trebuie sa fugaresti o curva (una) si sa ii iei masina apoi te duci la garaj o parchezi acolo si apoi vezi acolo un bloc ceva asemanator si acolo cumperi acea proppietate si acolo sunt masini la etaj..Ca sa iesi cu masinile trebuie sa merigi prin geam(sa spargi geamul) Si ai grija sa nu iti cada masina ca alta nu mai e daca te duci

Răspuns utilizator avertizat