| RappMusicc a întrebat:

Am dus iPhone4 la garantie deoarece nu merge silentiosul. Nu vibra si acolo l-au desfacut si au spus ca il repara dar nu are rost deoarece o sa se telefonul oricum pentru ca a intrat apa pe la mufa de casti si au spus ca la aceasta problema nu mai e valabila garantia si costa 900 lei. Ce ma fac?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Deci, sa inteleg asa: l-ai scapat in apa apoi ai fugit la garantie crezand ca aia sunt prosti si nu isi dau seama si ti-l repara gratis pe neglijenta ta, acum te intrebi, ce te faci! Te duci si iei telefonul asa cum este fara sa-l mai repare.

| RappMusicc explică (pentru neluL):

Doamneeee :@ Nu l-am scapat nicaieri asta e toata treabaa. L-am scapat doar in casa pe covor!

| neluL a răspuns (pentru RappMusicc):

Pai si apa de unde?