| VampyYuki a întrebat:

Am facut un clip cu web-ul in Picasa de vreo 30 de minute si nu mi se aude sunetul cand il redau. Poate fi din cauza ca e prea lung? Cum as putea sa ii redau sunetul? Sau nu se poate? Raspuns urgent FUNDA

Răspuns Câştigător
| 1Q a răspuns:

Poate nu ai filmat cu sunet sau poate nu ti-o mers microfonul sau n-ai vorbit suicient de tare, nu are nicio legatura durata clipului, imi pare rau sa tio spun da nu ai cum sa redai sunetul trebuie sa faci altul si sa te asiguri ca merge sunetul de data asta