| Lory_7688 a întrebat:

Am imprimanta HP si vreau sa o instalez la laptop.Am intrat pe sait-ul HP am introdus modelul imprimantei si sistemul de operare si nu-mi da nimic sa descarc. De ce? Pentru laptop mai trebuie ceva instalat? Astept raspuns. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| HDR10 a răspuns:

Trebuie instalata imprimanta. Uita-te daca mai ai cutia si trebuie sa ai un cd cu drivere pentru ea. Alftel nu merge. Bafta

| Lory_7688 explică (pentru HDR10):

Nu mai am cutia, ce pot sa fac?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ce fel de HP ai si ce fel de Windows. Te ajut eu.

| gelu1970 a răspuns:

Tu cred ca ai mai avut probleme cu imprimanta sau ma insel? imprimanta se instaleaza usor. trebuie doar sa intri in pagina HP si sa descarci discul de instalare optim pentru sistemul operativ ce il folosesti. daca vrei te ajut fara taxe suplimentare. doar trebuie sa spui.

| Lory_7688 explică:

Am intrat pe pagina HP dar nu-mi apare discul de instalare.