| best1people a întrebat:

Am imprimanta imprimanta HP f380 si a fost foarte buna ca a o am de 5 ani si am folosit-o doar alb negru dar eu incarcam acelasi cartus cu seringa acasa... vreau o imprimanta noua care sa fi multifunctionala,colora, cu dimensiuni mai mici daca se poate, dar cartusul alb-negru sa aiba un loc unde pot baga seringa sa bag tus.va rog ajutati-ma

P.S. nu vreau imprimanta cu fax, internet sau altele.Doar copiere, imprimare, scanare.

Răspuns Câştigător
| Rockat a răspuns:

HP Deskjet Ink Advantage 3525, are toate cele trei cerinte :copiere, imprimare, scanare, se poate reincarca cartusul desi nu este recomandat la nicio imprimanta. Dar acest model este ieftin, bun, il am deja de 1 an jumate si merge inca excelent.