| ஐIForgotMyNameஐ a întrebat:

Am instalat Adobe flash player 11 dar nu imi merge ...De ce?

5 răspunsuri:
| pinkpanther395 a răspuns:

Poate ai windowsul veci ...gen xp si Adobe 11 nu cred ca mergesau poate ca nu e bun programul.

| ஐIForgotMyNameஐ explică (pentru pinkpanther395):

Am windows 7...

| pinkpanther395 a răspuns (pentru ஐIForgotMyNameஐ):

Atunci e de la program sau poate ai vreun virus in pc

| HewLeT a răspuns:

Am downloadat si eu versiunea de Adobe Flash player 11... nici mie nu imi merge si am vorbit cu cineva care mi-a spus... ca e problema de la Windows si pentru a functiona trebuie reformatat calculatorul.

| alin_5030 a răspuns:

Daca nu iti merge 11 instaleaza mai multe programe Adobe 7 - 8 -9 iale la rand