| AlexMercer a întrebat:

Am instalat TOca Race Driver 3 totul a mers bine, am instalat cu succes. Cand am vrut sa ma joc Toca race imi zice Please reboot this system. Am dat yes am restartat PC-ul si cand sa deschid Toca Race sa ma joc iar imi zice sa dau restart la PC (am facut asta de 3 ori si tot nu merge). Ma ajutati sa rezolv problema? Dau funda la cei care le merge solutia!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Crack Toca Race Driver 3
Vezi private mesage! Bafta!

2 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Copii crack-ul

| danieldan123 a răspuns:

In primul rand jocul e virusat si il al doilea rand aca tot vrei sa te joci eu iti spun sa stergi jocul si sa il mai instalezi odata