| GulDan a întrebat:

Am invatat engleza de la scoala,din jocuri, etc si am trecut la avansati! Cum invat si eu sa vorbesc fluent engleza?
Un curs ceva? exista? un video pe youtube sa invat calumea?

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Sincer eu nu am gasit un curs, dar daca zic o metoda o sa ti se para penibil. Vezi ca telefoanele cu android, daca le dai in engleza poti sa scrii mesaje pe baza de voce(voice to text) si vorbesti pana recunoaste tot ce vrei tu. O sa vezi ca daca nu ai accent nu o sa recunoasca.

| RAY a răspuns:

Asta se face doar vorbind in engleza http://www.sharedtalk.com/
aici vb la microfon sau prin mesaje