| Nova21 a întrebat:

Am jocul Assassins creed 3 si cand il pornesc mi se porneste si un program Uplay eu am cont dar cand bag adresa si parola imi spune ca nu am nu stiu ce am incercat sa fac un alt cont dar nu a mers ce sa fac sa mearga?

7 răspunsuri:
| MysteryMen a răspuns:

Incearca sa pornesti Assassin's Creed fara acel program...

| Nova21 explică (pentru MysteryMen):

Nu pot si nu stiucum

| MysteryMen a răspuns (pentru Nova21):

Uita-te in folderul unde ai instalat jocul poate este vreun executabil in care poti sa intri fara acel program. Daca nu uitate daca poti dezinstala programul acela.

| Nova21 explică:

Imi spune ceva in genu (uplay) ca trebuie sa ma conectez o data pe internet pe uplay am facut asta si acelasi mesaj ce sa fac sa mearga jocu?

| Augustin41 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema ca a ta doar ca la Assassin's creed 2. cand il pornesc ma baga in Uplay. se poate dezinstala?