| BGY a întrebat:

Am laptopul acesta:

http://www.emag.ro/......E2PC2BBBM/

si as dori sa-l dau pentru piese pentru ca mi s-a stricat chipul de la placa video. Stiti cumva magazine care fac asa ceva dar sa fie din Constanta sau Bucuresti.

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu cred ca ar vrea cineva sa-ti cumpere piesele din el, mai ales un service. Daca ti le cumpara, iti vor oferii un pret mult mai mic fata de cat vrei tu sa le vinzi. Pune si tu anunt pe olx.ro sau tocmai.ro sunt destui oameni care cauta o placuta ram mai ieftina, o placa de baza si un hdd la un pret decent.

| Bosnea_Tudor_1981 a răspuns:

Ma intereseaza pe mine bateria, daca vrei. Sunt din cta.