| andreispeed77 a întrebat:

Am luat de pe net un server de cs care trebuie hostat la mine in pc si nu merge sa ma conectez decat eu de ce? si cum fac sa poate intra lumea pe el?

Răspuns Câştigător
| Pashca a răspuns:

Salut, am avut si eu aceasta problema este din cauza IP, dar nu a serverului, daca doresti ca sa poata intra lume pe server sa joace atunci schimba Ipul calculatorului, pentru ati schimba ipul calculatorului trebuie sa iti schimbi windowsul la PC.SI dupa ce iti vei schimba windowsul vei vedea ca va putea sa intre si alta lume pe serverul tau de cs.

| Pashca a răspuns (pentru Pashca):

Funda?

| Manu007 a răspuns (pentru Pashca):

Asta poate sa fie de la sv tau uitate la server.cfg si vezi acolo
sv_lan
Ar trebui sa fi 0 daca la tine e 1 pune sv_lan"0"

| Alexandru_Gigi_1997 a răspuns (pentru Manu007):

Va rog frumos da daca am ip dinamic tresal fac neaparat static

| Alexandru_Gigi_1997 a răspuns (pentru Alexandru_Gigi_1997):

Am facut server tot sv_lan e 0 si am dezactivat winow firewal si tot nu merge ce tresa fac da am ip dinamic