| maradona10 a întrebat:

Am luat messenger yahoo si nu imi merge "call video" am instalat si camera, dar nimic e de la messeneger

4 răspunsuri:
| joker0 a răspuns:

Ai incercat sa dai web cind vb cu altii sau cu tine caci daca vb cu tine nu merge incearca cu altii na ce sa zic la mine asa e. mult noroc

| boicot a răspuns:

Da mesaj de eroare?
zi mai multe detalii cum de nu iti merge?
tu te vezi cand pornesti?

| maradona10 explică (pentru boicot):

Nu se intampla absolut nimik....cand dau pe call video si cand deschid fereastra cu user-ul la care vreau sa apelez, si mha uit in stanga sus, imi apare ca si cum nu as avea camera

| boicot a răspuns (pentru maradona10):

Inceaca sa vezi in preference in messenger la camera video, vezi ce e pe acolo setat sau nesetat.in rest e destul de greu daca nu da nici un mesaj de eroare sa-ti dai seama ce are, mai ales eu de aici.
happy