| DeeaDeiutza15 a întrebat:

Am luat un CD si cand l-am bagat in laptop m-am bagat pe programul Nero Burning ROM ca sa pot pune pe el ce aveam de pus si dupa ce am dat burn mi-a aparut pe ecran sa bag CD si mi la scos afara cand de fapt CD il bagasem in laptop de mult
Mi-ati putea spune ce are?

2 răspunsuri:
| ġคвÿ a răspuns:

Problema : cd-ul a mai fost folosit sau este zgariat, adica sa mai adaugat ceva pe el incat a fost plin sau jum si ai/a sters cineva tot depe el... acum numai mrg poti sal arunci...

idee : cumpara unul nou si mrg... :p

FUNDA? love struck

| Vladimir315 a răspuns:

Nu e bun cd-ul