| FreeAndWild a întrebat:

Cum pot pune pe un CD muzica cu programul NERO Burning ROM portable 9.0.9.4d.

1 răspuns:
| nashu40 a răspuns:

Deschzi programul si in fereastra care iti apare te duci cu mouse-ul pe "audio". Acum ai doua posibilitati:
1. Dai pe "make audio cd" si-ti apare o fereastra. Din partea dreapta le draghezi cu mouse-ul in partea stanga a ferestrei, cea goala. De obicei un audio cd nu primeste mai mult de 16-20 de melodii. Dupa ce le selectezi pe cele dorite dai pe burn;
2. Dai pe "make MP3 cd", unde ti le face in format mp3. Se procedeaza la fel, doar ca in acest format pe un cd pot sa incapa 100 si ceva de melodii.
Succes!