| Bojica_Dinamo_Adrian_1994 a întrebat:

Am luat un laptop de gaming și nu mi-am dat seama și i-am șters display-ul c-un șervețel si m-am ales cu o mica zgârietura, cum rezolv problema? Am auzit ca cu pasta de dinti. Ce părere aveți?

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu mai poti rezolva nimic. Daca l-ai zgariat, asa ramane pana ii vei schimba display-ul.

| darrio2007 a răspuns:

Nu e bine cu pasta de dinti. Ce idiot ti-a spus asta? Zgarietura nu va dispare niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu pasta de dinti cureti obiectele de argint sau polishezi farurile mai vedeam la unul.
Pentru monitoare, telefoane gasesti in comert lichide speciale.
Totusi nu imi dau seama cum ai putut sa zgarii cu un servetel...

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

"Totusi nu imi dau seama cum ai putut sa zgarii cu un servetel..."

A folosit și unghiile.hee hee

| StefanE2019 a răspuns:

Cu nimic. Pasta de dinți sau orice lichid va "omorî" pixelii de pe ecran.