| rockveion a întrebat:

Am lut un fel de virus de pe internet mereu cand deschid calculatoru imi arata mouse trap si nu pot sa fac nimic cu mausu-l nu pot sa-l misc decat max.2cm in orice parte am scanat calculatoru nu mi-a gasit virusi si nu mai pot nici sa deschid nici task manager.Nu mi sa mai intamplat niciodata ce pot sa fac ajutati-ma va rog pot sa fac cumva ca atunci cand deschid calculatoru sa nu se mai deschida si el va rooooog mult de tot HELLP.

2 răspunsuri:
| QS_8971 a răspuns:

Foloseste avast http://queuedseed.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posteaza EXACT mesajul care-ti apare! Te voi ajuta, in limita posibilitatilor. happy