| ygfr a întrebat:

Dc mi se restarteaza calculatoru cand ma joc orice metin2, l-am scanat de virusi nare antivirusu meu se numeste:Kaspersky n-am virusi...(va rog ajutati-ma va dau funda)!

Răspuns Câştigător
| Marian_6643 a răspuns:

Poate fi vina Hard Disk-ului
Apropo pe ce server joci metin2? si ce regat

10 răspunsuri:
| TripleMx a răspuns:

Salut! Problema e Windowsul de vina sau placa video/sursa schimbale pe rand sau inlocuiestele cu unele vechi si iti vei da seama

| killyou a răspuns:

Calculatorul nu-ti suporta jocul sau ai probleme cu hardul

| FlorinGamingRo a răspuns:

Nu stiu nici eu dar dac gasesc ati spun si tie

| abczzz45 a răspuns:

Si mie mi-a facut la fel de la placa RAM. cate placi RAM ai?

| Fuzkyn a răspuns:

Problema e de la Windowsul tau care sunt sigur ca este XP service pack 2... instaleaza Service pack 3 (windows xp sp3) si o sa iti mearga fara nici o problema

| Katalyn97 a răspuns:

Arunca pe geam PCu

| dennisu a răspuns:

Sall urmaresti pasii crede-ma si mie mi-a mers : Control Panel - > System - > Advanced - > Error Reporting - > Bifezi Disable error reporting...

| Ovideluuuuu a răspuns:

Si eu am aceeasi problema cu metinu...pana sa instalez windowsu acum cateva zile nu am avut problema asta si mai e ceva cand intru in metin2 in cateva secunde imi arata ca, cablul de net e deconectat el fiind connectat mereu Pls ~

| TripleMx a răspuns (pentru Ovideluuuuu):

Salut cred ca e placa de retea, am patit-o si eu si mi-am luat alta am instalato si acum merge totul perfect.Sau alta posibilitate sa fie Modemul Ars.