| Andreutsa25 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor! Am instalat Windows 7 si am nevoie de Microsoft Office dar cel pe care il am nu e compatibil cu tipul de Windows pe care il am. Stie cineva cum pot face rost de Office?
Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| AnneMarye001 a răspuns:

Buna,eu ti-l recomand pe Apache OpenOffice uite aici site-ul de unde il poti descarca: http://openoffice.en.softonic.com/ sa-mi spui daca iti merge.E gratis

| Andreutsa25 explică (pentru AnneMarye001):

O sa il incerc dar imi ofera aceleasi programe ca si Office?

| AnneMarye001 a răspuns (pentru Andreutsa25):

E putin diferit, dar nu este de profesionisti.Pai tot de la Microsoft Office este.Descarcal cu incredere mie imi este de folos, sunt multumita de el

| Andreutsa25 explică (pentru AnneMarye001):

Am mare nevoie de Office Word pentru licenta. In principiu asta ma intereseaza. Am aceleasi facilitati ca la Office Word? Iti multumesc mult pentru ajutor.

| AnneMarye001 a răspuns (pentru Andreutsa25):

Da.Nu ai pentru ce

| Andreutsa25 explică (pentru AnneMarye001):

Inca ceva mai vreau sa te rog. L-am instalat dar este in limba franceza si nu ma descurc big grin unde dau sa o pot schimba?

| AnneMarye001 a răspuns (pentru Andreutsa25):

Franceza? mie mi-a dat direct in engleza, nu stiu cum sa te ajut acumsadscuze

| AnneMarye001 a răspuns (pentru AnneMarye001):

Dezinstaleaza OpenOffice si dai DESCARCARE aici, s-ar putea ca asta sa fie cel in engleza