| boyandme a întrebat:

Am mare nevoie de ajutorul vostru. Mi-am instalat windows 7 pe un laptop si am formatat numai c, a mers totul okay. Cand am terminat tot ...intru in my computer si a disparut partitia e time out. ce sa fac... daca stiti ajutati-ma.
Nu mai pot nici sa reinstalez windows-ul ...nu il mai booteaza thinking ce sa fac?

3 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Dar tu ai c si d? nu? iti trebuie e? aveai lucruri importante?, mi se pare ca le-a mutat pe d, nu mai stiu unde era sa setezi e si d sau simplu d thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-a disparut de tot sau are alta litara?
cat spatiu are hdd?
cat spatiu ai pe C?

stii sa intri in BIOS sa iti alegi dispozitivul de pe care sa booteze?

| abel001 a răspuns:

Am patit si eu odata.am instalat si mi-a luat partitia d ca 'system reserved' si aceea nu ti'o arata..mai incearca sa reinstalezi si vezi ca in dreptu partitie e sa nu fie 'system reserved'..selectezi din bios ce sa-ti boot'eze prima data..la pornire dai f2 sau delete si dupa care dai boot sequence sau ceva de genu..gasesti tu.succes.happy