| cr3ative95 a întrebat:

Am net gratis pe mobil de la Frog. Se pot viziona videoclipuri pe youtube cu el? Pe mine nu ma lasa sad

9 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Depinde ce telefon ai ca nu toate telefoanelemerge video de pe youtube

| BrD a răspuns:

Incearca sa intri pe www.m.youtube.com de pe telefon.

| Robert0101 a răspuns:

Depinde ce telefon ai, la cele vechi nu merge sa intrii pe youtube

| Dany008 a răspuns:

Daca nu iti merge youtube inseamna ca telefonul ii de vina ori ai telefon care nu are youube ori nu ii configurat, vezi tu care dintre ele

| cr3ative95 explică (pentru Dany008):

Am pana si aplicatia youtube pe el. Stii cumva cum se fac setarile?

| Dany008 a răspuns (pentru cr3ative95):

Bnsi eu am un c905 si intr-un timp il foloseam acasa am wi-fi si intram cu telul si aveam setarile facute pentru ca la mine intra si mergea numai unele clipuri nu le gasea da in rest mergeau clipurile

| Lvrkiosif a răspuns:

Depinde de telefon.

| Moments_Creatives_1985 a răspuns:

Salut! ce telefon mobil ai?

| cr3ative95 explică (pentru Moments_Creatives_1985):

Pai, momentan am un Sony Ericsson c905. De maine intru in posesia unui Xperia Neo.