| 875458439543579 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! As vrea sa subtitrez un clip. Am nevoie sa-mi spuna cineva de un program sa descarc clipul, e de pe Youtube, si mai am nevoie de un program sa editez clipul.Chiar si un tutorial de pe youtube si niste sfaturi ar fi de ajuns. Dau funda! big grin

1 răspuns:
| AndreiGabi a răspuns:

Http://en.savefrom.net/
Si program de editat... Windows movie maker, pentru tutoriale si download, google(doar pentru subtitrare e destul de simplu, cauti un T). Prin xp e deja instalat.