| Tigrilă a întrebat:

Am nevoie de ajutor de la cineva care se pricepe in programele hack's, gen keylogger, lasati-mi un pm Multumesc frumos!

3 răspunsuri:
| Kanghu a răspuns:

@username Pascal e dead de mult. Mai degraba Delphi.E bun pentru incepatori da` esential in veci no` fi
Visual Basic e fail, bine il folosesti daca vrei ceva rapid, in 5 minute. Dar pentru incepatori e dezastru organizat.

C\C++ e bun dar daca intelegi si pricepi greu se ajunge la Pascal pentru ca e usor.

| ElektroViruss a răspuns:

Ai gasit happy

Te pot ajuta eu, bineinteles, contra-cost!

Sau urmeaza sfatul lui username.
Cand termini ce ti-a zis el poti sa inveti si putin Phyton.

Iar dupa ce inveti si PHP, MySql. + Exploatare cod php, MySQL injection poti sa ataci si site-uri

Bafta!

| username a răspuns:

Crezi ca e chiar asa de usor? Nici nu ai habar cat trebuie sa stai sa inveti si sa te documentezi despre asltefel de lucruri.
Apuca-te si studiaza C/C++, Pascal, Visual Basic, astea-s esentiale.