| DustyMan a întrebat:

Am nevoie de ajutor rapid. Am un Dell Inspiron 6000 1.6 GHz 2Gb ram dar cand ma joc Nfs Underground imi merge sacadat si daca dau toate graficile la Low shadow la off si Nfs underground merge si pe 1GHz. Ajutati-ma va rog, nu am nici un virus si abia am reinstalat windows-u.

3 răspunsuri:
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Daca ai windows 7...sar putea sa-ti mearga asa deoarece underground este vechi si este doar pe Xp, iar pe 7 nu este facut si de aia cred ca merge greu...
dar acum nu stiu sigur...doar o banuiala

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai e varza procesorul ala ce vrei de la el. si daca ai windows 7 iti ocupa deva jumatate de ram.

| DustyMan explică:

Am Intel Centrino de 1, 6 GHz si windows XP sp3