| Rony56 a întrebat:

Am nevoie de driver accelerator pentru placa video Intel chipset family 4 series, pentru laptop Toshiba satellite l500-1eq. Vreau ultima versiune la driver accelerator, multumesc.

5 răspunsuri:
| Rony56 explică (pentru skilletski):

Da-mi unul exact, ca pe care le aleg eu zic ca laptopul meu nu indeplineste cerintele.

| skilletski a răspuns:

I-mi pare rau pentru eroare, dar daca doresti poti sa trimiti un emai la firma de la care ai luat leptopul prin care sa le specifici ca atunci cand ai achizitionat laptopul nu ai primit drivere pentru el si spune-le datele despre laptop, iar acestia i-ti vor da ori un link de unde le poti descarca ori driverele.