| megamix112 a întrebat:

Am nevoie de o optiune buna de internet pentru mobil dar nu gasesc.Am gasit o optiune pe Orange young cu internet nelimitat de la 9 dimineata la 5 dupamiaza, dar imi spun ca nu pot schimba pe optiunea aia pentru ca deja sunt inregistrat pe Orange young si mi se pare o prostie.Mi s-a oferit si o optiune de 1gb dar nu cred ca o sa imi ajunga pentru o luna.Internetul nu o sa il folosesc decat la scoala si de asta am nevoie de mai mult dar eu cum am smartphone imi dau seama ca nu o sa ia mult pana sa se termine.
Puteti sa imi spuneti cum sa fac sa am mult internet pentru maxim 9 euro? Nu conteaza minutele si sms-urile, eu am nevoie mare de internet.(Sunt pe Orange.)Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| megamix112 explică:

Exact la asta ma refeream.La scoala nu o sa imi ajunga 1 gb.Folosesc foarte mult internet.La restul locatiilor o sa folosesc wi-fi desigur.

| Lavvvo a răspuns:

Paaai..la scoala folosesti din acel cu 1gb si pe acasa, sau terase, pe unde te duci te conectezi cu wi-fi.