| angel_2962 a întrebat:

AM NEVOIE DE PARERI! Credeti ca merita sa schimb un iPhone 4 de 16 GB cu un Nokia Lumia 620 + 300 de lei?

6 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Pai vezi si tu:
http://versus.com/en/apple-iphone-4-16gb-vs-nokia-lumia-620

plus ca iPhone 4 pare mai elegant.Deci parerea mea nu.Cu 300 in buzunar personal nu mas simti mai bogat. Poate pentru cateva ore/1-1,5 zile maxim depinde.

| Carmen27 a răspuns:

Nokia Lumia 620 este un telefon destul de bun dar nu cred ca merita sa dai un iPhone 4s pe el. Chiar nu merita.

Nu merita pentru ca Windows Phone este un soft la inceput.Zic asta pentru ca acum este in crestere, inca nu are foarte multe aplicatii, dar se dezvolta destul de repede. In concluzie nu poti compara iOS cu Windows Phone. Deci nu merita schimb-ul.

| Onixuţa a răspuns:

Nu prea! sad
Eu în locul tău nu aş schimba iPhonul pe un Nokia... Chiar dacă e Lumia. Ce faci cu 300 lei? Dacă eşti ca mine în maxim 3 ore îi cheltuilaughing. Nici nu e aşa de bun Lumia. Are o prietenă şi vrea să îl facă cadou fratelui ei (care are vreo 8 ani) şi mama ei sa ii cumpere un iPhone sau un Samsung S4.
Te-aş sfătui să nu faci acest schimb. Dacă vrei atât de mult acel Nokia ridică preţul. (măcar 400)
Plus că e una când spui "Am un Nokia" şi alta e când zici "Am un iPhone 4"batting eyelashes Sper să vezi diferenţa! :*
Fă cum crezi tu că e cel mai bine. E doar sfatul meu. Mai aşteaptă şi alte comentarii si decide.
Mult succes! Pup.

| alexmihay92 a răspuns:

Da merita mai cere 50 lei in plus

| Miruna1405 a răspuns:

Nu merita!