| nothing14 a întrebat:

Am nevoie de un program de facut video-uri, stiti sa bag un video pe youtube ca deja m-am gandit cum sa-l fac deci imi mai trebuie doar programul

Răspuns Câştigător
| killllls a răspuns:

Pai daca vrei sa filmezi poti filma cu Hypercam 3.0 Si fraps sunt cele mai bune
Daca vrei sa-ti faci intro iti trebuie Catamsia Studio sau Adobe After Effects
si daca vrei sa pui titlu sau credit Movie Maker daca ai windows Xp il ai in program Files din C.>

7 răspunsuri:
| PickUp a răspuns:

Pai poti incerca:
Fraps
Bandicam
StudioCamera
VideoMaker
Bafta!
Funda?big grin

| adybutterfly a răspuns:

Camtasia studio

| ladydaianne a răspuns:

Movie maker-ul e cel mai simplu.
Îl poți descărca de aici: http://download.chip.eu/ro/Windows-Movie-Maker-2.0_92499.html

| claudinho18 a răspuns:

Cel mai usor de folosit mi se pare ProShow Gold chiar daca are in jur de 2 giga, poti face tot ce vrei cu el. Impresioneaza prin multitudinea de efecte de care dispune.

| GabrielDunga a răspuns:

Vegas Pro, Movie Maker, Camtasia 8 etc.

| nothing14 explică:

Hei killllls,, si (fraps) sunt cele mai bune" ce sunt alea fraps-uri?

| killllls a răspuns (pentru nothing14):

Ma refeream ca sunt cele mai bune programe de filmat fraps si hyper cam. Leai descarcat sau iti dau eu link?