| Child a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutor! Browserul meu Google Chrome nu mai merge! Imi apare ceva de genul"Google Chrome has encountered a problem and needs to close.We are sorry for the inconvenience." si asta "If you were in the middle of something,the information you were working on might be lost". Apoi imi da niste detalii despe o eroare! Am si Internet Explorerul, dar e mult mai prost! Icoana de la Google mi-a disparut si de pe ecran! Ce credeti ca as putea sa fac? FUNDA ACUM!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reincarca ``chromu```...si mie imi apare tot timpul``page unresponsive``si stau si astept, sau inchide-l si redeschide-l

| Child explică (pentru anonim_4396):

Mie mi-a disparut icoana de pe desktop! Pana la urma instali Mozilla si merge super bine!