| Anonim2682008 a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutor! Mi-am făcut un canal Youtube pe telefon și acum vreau să-l șterg dar nu știu cum. Am dat la ajutor apoi scria că trebuie să dau pe setări avansate, elimină cont. Dar eu nu am așa ceva, mai exact nu-mi apare un link din care să întru în setări avansate. Vă rog trebuie să șterg urgent contul.

2 răspunsuri:
| Maguraa713 a răspuns:

Uita-te la un tutorialpe Youtube, acolo vei vedea exact cum vrebuie. Funda? laughing

| Anonim2682008 explică (pentru Maguraa713):

M-am uitat dar eu nu am setările avansate cum arată pe Youtube. Și nu, nu-ți dau funda