| monmon a întrebat:

Am nevoie va rog de o informatie... As vrea sa cumpar un telefon, Samsung Corby, dar as vrea sa va intreb pe cei care aveti acest telefon daca: poate deschide documente in format doc. sau pdf? Va rog frumos sa imi raspundeti. Multumesc. Si inca ceva : Daca aveti acest telefon, sa imi spuneti daca sunteti multumiti de el, sau eventual ce probleme vi-au aparut. happy

2 răspunsuri:
| Kira9747 a răspuns:

Am telefon Samsung corby, insa nu stiu daca poate deschide acele fisiere, insa sunt foarte multumita, daca esti invatat/a cu telefoane pe touchscreen este super

| oliviaronti91 a răspuns:

Da, am si deschide doc. doar. Cat am avut office 2003 a mers, insa la 2007 spunea format incompatibil. Nu prea suporta multe formate, aproape toate trebuie modificate cu programe; merg dupa aceea. Probleme chiar n-am avut in afara faptului ca intr-un an s-a inchis de vreo 3 ori singur, poate o formatare ceva. Oricum nu s-a modificat nimic in telefon. Sper ca te-am ajutat!