| fldany2013 a întrebat:

Am Nokia asha 302 si nu-mi merge youtub-ul! Intru pe youtube selectez video-ul si se incarca pana la 60 % si dupa doua minute spune "niciun raspuns" ce are?, ce trebuie sa-i fac sa mearga? FUNDAAA

4 răspunsuri:
| Iamal a răspuns:

Probabil trebuie updatat flash player-ul...

| cristi981998 a răspuns:

Salut.Iti trebuie flash player ca sa iti mearga. Sper ca te am ajutat. Funda?

| Bengeaminuu a răspuns:

Ceau! pana ieri aveam aceeasi problema ca si tine dar am rezolvat-o :uite ce trebuie sa faci: menu=settings=configuration aici mergi la PERSONAL SETTINGS daca ai ceva in acest fisier stergi daca nu ai nimic: add=web apoi dai inapoi=options=activate add=streaming apoi dai inapoi=options=activate add=ultima chestie de jos si faci ca la celelalte doua=apoi dai restart la telefon si merge daca nu iti merge da-mi mesaj. FUNDA?

| fldany2013 explică (pentru Bengeaminuu):

NU merge... se opreste la 60 % te rog adauga-ma la mess : fl_dany2013!