| Neymar96 a întrebat:

Am Nokia n70 si cand il aprind ramane ecranul alb care ar fi problema? si cat m-ar costa sa-l fac?

Răspuns Câştigător
| gmc1 a răspuns:

Presupun ca ai ecranul alb din cauza softului, daca ai un cablu de date si acces la internet sa iti Nokia pc suit il poti face si tu.

12 răspunsuri:
| bloodyhell a răspuns:

Cred ca ai stricat diplay-ul telefonului.

| Neymar96 explică (pentru bloodyhell):

Da dar nu merge deloc daca era doar dysplayul se auzea cand se aprindea dar el ramane alb si nu primeste nicio comanda

| bloodyhell a răspuns (pentru Neymar96):

Mai bine te duci la un centru GSM.

| untu a răspuns:

Softul dvs. este virusat! Trebuie dus la reparatii la magazinul de unde l-ati luat cu certificatul de garantie, bonul fiscal de cumparare, cutia, si buletinul dvs. de identitate pentru a trimite la devirusare, curatare si reparatie software!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

100% displey defect.

| pozeanimate a răspuns:

Daca ai cablu usb
cauta firmware pentru n70 si incearca sa instalezi

| Neymar96 explică (pentru pozeanimate):

Din pacate nu am... cam cat m-ar costa la reparat?

| Neymar96 explică:

Va multumesc la toti care mi-ati raspuns nu pot sa dau funda la toti asa ca-i dau celui mai util raspuns

| Buza021 a răspuns:

In acest caz problema e folia, inlocuirea ei e 20 de ron iar ea costa cam 80-100 de ron.Bafta!

| tofanlucian12 a răspuns:

Cred ca e softul! bafta

| gmc1 a răspuns:

Daca e softul, o resoftare costa cam 40 de lei