| nEeD a întrebat:

Am notebook Asus si am nevoie de un windows 7. Ce windows 7 imi recoamandati.Pentru windows XP nu s-au facut drivere.Deci ce windows 7 imi recomandati? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| pitbull93 a răspuns:

Windows 7 ultimate, iar driverele ti le iei de aici http://support.asus.com/download/options.aspx?SLanguage=en&type=1

3 răspunsuri:
| Triple3XH a răspuns:

Iti recomand Windows 7 Home Premium

| 220V a răspuns:

Depinde cati rami are notebook-ul tau

| Gabon3 a răspuns:

Incearca Windows 7 Ultimate, ar cam trebuie sa iti instaleze driverele, daca nu, iti poti instala xp sp3, si poti cauta drivere dupa ven si dev