| 1Q a întrebat:

Am o dilema: sti parola de la idd unui preten si ii stiu si idd de la contul de metin(si el stie ca eu stiu) si vreau sa ii iau niste iteme de pe cont fara ca el sa stie faza e ca el o sters mesajele de la metin.imi puteti spune cum sa fac casa ii aflu parola de la cont fara sa stie

3 răspunsuri:
| Ady00pk a răspuns:

Cand te loghezi in metin dai la "Am uitat parola" sau "I forgot my password". Iti v-a trimite un mail pe id-ul de mess cu parola.

| yumeee a răspuns:

Ce nesimţiiiiit rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiatule...lasal in pace pe ala, ca o avut incredere in tine sa-ti spuna ID, nul trada, stiu cum se face ca eu am patit-o, da nu-ti spuntongue, si sper sa nu afli, nul trada