| Ionut_Minim_1996 a întrebat:

joc metin 2 redline am lv 99. Eu nu stiu sa fac iteme m-a ajutat un preten va rog frumos imi puteti spune cum sa fac iteme pvp si pvm va rog sa-mi ziceti si cat sa pun adica numerele

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Nu ti-au placut seturile mele?

| Ionut_Minim_1996 explică (pentru William):

Man nu miau mers

| William a răspuns (pentru Ionut_Minim_1996):

Cum adica nu au mers? Nu inteleg ce vrei sa spui.

| Ionut_Minim_1996 explică (pentru William):

Deci am pus exact cum ai spus u si am lasat o saptamna la bonusat si nu era gata asa mai cu toate durau mult man

| William a răspuns (pentru Ionut_Minim_1996):

Asa e, dureaza mult dar si cand le-ai facut nu mai ai treaba. Am intrat si eu pe serverul ala si am stat cam o ora sa pun 3 bonusuri pe arma. E naspa ca nu poti sa pui bonusurile mai repede dar crede-ma ca seturile sunt foarte bune.

| Ionut_Minim_1996 explică (pentru William):

Ok mai incerc

6 răspunsuri:
| Ionut_Minim_1996 explică:

Dau funda