Întrebare recomandată | Crysty2222 a întrebat:

Am o drujba porneste se accelereaza la maxim si cand o bag in lemn se opreste. Imi puteti spune ce sa-i fac?

4 răspunsuri:
| supermdmario a răspuns:

Dca drujba e chinezeasca, arunc-o deoarece asa sunt astea chinezesti.nu au putere. orice i-ai face
daca e de calitate-gen stihl sau huskwarna,etc, incearca sa cureti filtrul, carburatorul, reglaje, etc.duo la unu care se pricepe

| SeReNoo a răspuns:

Slabeste lantu' si unge-l in interior.

| kapelini a răspuns:

Ai umblat cumva pe la carburator? acolo are 2 reglaje, unu pentru aer celalat pentru benzina...incearca sa invarti de ele..si vezi cum se comporta drujba apoi.

| Crysty2222 explică (pentru kapelini):

Multumesc

| kapelini a răspuns (pentru Crysty2222):

Ai reusit ceva?

| Crysty2222 explică (pentru kapelini):

Da

| george211090 a răspuns:

Ai rezolvat problema? Daca da, ce problema a avut și cum ai rezolvat o?