| sebitzu99 a întrebat:

Am o imprimanta Canon MP 250 si imi apare ca tusu color este gol dupa ce leam reumplut. Cum dau reset, am incercat metode de pe net dar nu au mers.

Funda.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Resetarea nu este neaparat necesara, in majoritatea cazurilor se poate tipari linistit si fara...
Cel mai bine este sa te consulti cu un specialist in reincarcari, cine-ti poate reseta imprimanta. Mai problematica este situatia cartuselor de imprimante prevazute cu un chip de unica folosinta.

| K0sti a răspuns:

Schimba cartusul si o sa mearga, pana atunci bucura-te de asta!

Ia si una din asta, ca nu strica: http://i.imgur.com/zgqnSq3.jpg

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Eu stiam ca resetarea se da cartusului, la reumplere. Mergi unde l-ai reumplut si discuta cu ei.