| anonim_4396 a întrebat:

Am o imprimanta LEXMARK X4975 si ieri i-am incarcat cartusele la o firma unde am mai incarcat si cand le pun imi arata Cartige Error? Ce pot sa ii fac? Sa cumpar alte cartuse e singura solutie? Am dat destui bani pe tusul din ele nu prea imi permit sa iau altele.Va rog mult.

Răspuns Câştigător
| Daisukee a răspuns:

Ai incercat sa vezi daca poti imprima ceva? caci asa imi arata si mie la imprimanta. dar cand printez ceva n-am treaba big grin
unde-i funda mea?