| Fiction a întrebat:

Am o imprimanta multi-functionala care-mi face fite.Are un beculet rosu care clipeste intr-una si arata ca unul din cartuse(cel color) e defect sau nu e instalat corect.Am incercat orice.La un moment dat nu mai clipea, dar cand ii dadeam comanda sa traga, foaia iesea tot alba.Credeti ca mi s-a stricat imprimanta?

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cred ca da. Daca e Canon multifunctionala e vai de ea. Slabă. Si tot mereu o sa ai probleme, ba cu cartusele ca nu le accepta, desi sunt cele potrivite, ba cu foaia care intr-o buna zi nu o s-o mai tragă etc. Si eu am una, am umplut cartusele si am dat banii degeaba. Nu merge.