| RoGamerUp112 a întrebat:

Am o intrebare am trecut clasa a 8 - a ce medie am nevoie minim sa intru la un liceu care e Mate-Info cat de cat bun

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna :)
Uite un link ca idee...
http://www.admitereliceu.ro/institutii/county_id/10/discipline_id/20
O zi buna :)

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poate ne spui şi din ce localitate eşti rolling on the floor
Apoi o să-ţi indic mediile de admitere la liceele cu specializare de Matematică-Informatică...

Toate cele bune!

| xDragosel007 a răspuns:

Cat de cat bun 7.50, foarte bun 8.50, Iar daca vrei unul foarte prost 3.60-6.50

| RoGamerUp112 explică:

Apropo am media 7.43