| NagatoTenseiHD a întrebat:

Imi dati siteul de la Intel original pentru windows xp.A da Intel sa fie la placa video.Am de mult probleme cu placa video si vreau sa ma ajutati. Fundita la primul raspuns corect!

5 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Spune ce model de chipset grafic ai.

| NagatoTenseiHD explică (pentru 0rlando):

Adica?

| 0rlando a răspuns (pentru NagatoTenseiHD):

Adică ai placa video integrată de la Intel, da? Dar ce model?

| NagatoTenseiHD explică (pentru 0rlando):

Am delux jos la unitate da aia nu ma intereseaza.

| cipriantgo a răspuns:

Cine va posta un link cu ceva piratat asta va pati! Legea nr. 8 din 1996, privind dreptul de autor si drepturile conexe, a fost modificata semnificativ prin Legea nr. 285 din 2004, prin OUG nr. 123 din 2005, precum si prin Legea nr. 329 din 2006, iar tu ai putea sa te afli in situatia de a le incalca acum.

In ipoteza unei actiuni pe cale legala, TPU.ro este obligat sa furnizeze IP-ul tau (92.81.167.67) si restul datelor de identificare si informatiilor despre tine.

Esti sigur ca doresti sa postezi acest mesaj si iti asumi toate riscurile?