| vioreld a întrebat:

Am o intrebare legata de un blog. Eu am doua bloguri deschise pe net, si de ieri nu mai pot posta nimic pe nici unul. Eu de obicei intru cu mozilla si cand dau click pe POSTARE NOUA in mijlocul ecranului imi apare un cerculet care se invarte continuu si nu ma lasa sa scriu nimic. Am schimbat browser-ul, am bagat opera tot nimic, am bagat google chrome, tot nimic, am bagat avant browser, tot nimic, am bagat safari, tot nimic, am schimbat de 2 ori si windows-ul, aveam win xp sp2 si mi-am bagat win xp sp3 si tot nimic, pe urma am bagat win vista si tot nimic. Daca ma duc la altcineva si intru, merge. De la net nu este, pentru ca restul paginilor mi le incarca ok, si acea persoana la care am fost tot acelasi net ca mine are.
Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| neutryno a răspuns:

Damn it! si eu am aceeasi problema acum. Am mai avut-o, si am schimbat template'u. Incerca si tu! Si mie acum imi apare acel cerculet si nu mai pot scrie nimic, am schimbat template'u si nimic.