| Katakimiku a întrebat:

Ce browser sa folosesc?
Nu vreau Chrome sau Mozilla sau Opera, ci vreau ceva mai bun pentru WIndows 7... thinking

P.S.: Safari nu-mi place...winking

Răspuns Câştigător
| Ƨirenia a răspuns:

Io folosesc Maxthon 3.
E bun.

16 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Mie imi merg foarte bine Mozilla Firefox si Google Chrome, ultimele variante, pe Windows 7 Home Premium. Aproape la fel merge si Internet Explorer 9.

| Ronnix a răspuns:

Atunci ramai la Internet Explorer 8, poate-ti e pe plac. (Cu toate ca ma indoiesc.)

| ROB3RT89 a răspuns:

Mai bine optezi pentru mozila, dar inveti sa-l si folosesti cum trebuie! Daca nu stergi istoricul din cand in cand si ti multe suplimente, ori ce browser merge prost.

| Katakimiku explică (pentru ROB3RT89):

Stiu sa folosesc mozilla foarte bine, si chiar atunci cand nu se salva istoricul mergea prost... Se bloca aproape intr-una...
Oricum Maxthon e foarte bun, merge mult mai bine. Nu se blocheaza deloc.winking
Pentru el optez!

| ROB3RT89 a răspuns (pentru Katakimiku):

Istoricul nu infuenteza asa mult, daca atunci cand instalezi un program nu debifezi toate sublimentele/toolbarurile pentru browser gen babylon sau ask, ori ce browser merge greu!

| laptopnews a răspuns:

Foloseste Internet Explorer! Cam toate variantele acceptabile le-ai eliminat! happy

| onasis1961 a răspuns:

Foloseşte Safari:
http://support.apple.com/kb/DL1531

| KodrutZ a răspuns:

Maxthon sau Avant.

| Katakimiku explică:

Ideea este ca Opera se blocheaza mereu la mine, la fel si Mozilla, si Internet Explorer [ oricare ar fi el. ]
Exista vreun browser special pentru Windows 7, sau care sa mearga perfect pe Windows 7?

| Katakimiku explică:

Mi-am luat Maxthon... E bun, nu se blocheaza, O singura problema am, unde sunt starile si extensiile? big grin

| Katakimiku explică (pentru Katakimiku):

*setarile

| Ƨirenia a răspuns (pentru Katakimiku):

Pe patratelul albastru din stanga sus.

| EvaneSScence a răspuns:

Chrome e si rapid si cu meniu usor. Vrei revolutie acum?big grin

| TheGazeTTeRuKi a răspuns:

Incearca black hawk sau jet browser si mai ar fi lunascape