| EndWar a întrebat:

Procesorul Intel Pentium G3220 3.0 GHz, socket 1150 ruleaza in conditii Medium-Low jocuri precum GTA 4, World of Warplanes etc.

Multumesc anticipat!

Dau Funda la primul raspuns (Dar sa fie de la o persoana cu experienta)

Răspuns Câştigător
| CoL00SaL a răspuns:

Da din pacate pentru tine, jocurile o sa-ti mearga medium low, desigur daca iti cumperi o placa video cat de cat o sa-ti mearga si mai bine...
Funda?

2 răspunsuri:
| HaLLuc1NogeN a răspuns:

Va merge fara probleme chiar si pe high-ultra la o rezolutie decenta cu o placa video de genu'
http://www.emag.ro/......E6GRTBBBM/

| vasi22 a răspuns:

Ar trebui sa iti mearga dar daca inlocuiesti de exemplu placa video de 250 (am dat exemplu) cu una mai mica va merge mai bine sau alt sfat mareste conectiunea la internet daca ai windows 7 in fiecare zi cand cere sa faci update oprestele si lasa-l 10 minute sa se faca asa maresti performanta PC-ului