| OnlyMeMihai a întrebat:

As vrea sa stiu si eu daca procesorul meu Intel Pentium G3220 de 3Ghz este bun pentru gaming? Daca poate rula jocuri precum CoD Mw3?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Este un procesor decent pentru gaming. Daca te referi ca ai putea rula CODMW3 cu grafica integrata din el, raspunsul este da, dar nu te astepta la detalii wow. Multumeste-te ca rulezi decent pe low. Daca ai putea sa-ti iei o placa video dedicata, ar fi alta treaba. Minim un r7 250, n-ai treaba ai putea rula gta 4, COD MW3, si multe alte jocuri la detalii maxime.

1 răspuns:
| OnlyMeMihai explică:

Am o placa video Nvidia Geforce GT 730 de 3512mb.Si de cumparat una noua nu am cum pentru ca am Pc de 3 saptamani si pierd garantia. Oriccum ce parere ai placa video este destul de buna?