| BelieveinMagic a întrebat:

Am o intrebare URGENTA : nu mai pot sa vorbesc pe mess. Sa va explic : atunci cand tiparesc jos vad ce scriu dar cand dau send nu mi apare la fel cum nu mi apare nici ce zice persoana cu care vorbesc. Cand l am deschis prima data nici mesajele offline nu mi le citea. Ce sa fac? va rog daca stiti ajutati-ma crying

Răspuns Câştigător
| Dizzy a răspuns:

Incearca sa-ti reinstalezi messu.

1 răspuns:
| Drakatan a răspuns:

WildFlowerTVD incearca sa il scanezi de virusi sau cum a spus Dizzy incearca sa il reinstalezi