| Diabolika_4755 a întrebat:

Am o intrebare urgenta! De la un timp, intru in yahoo messenger, cand sa vorbesc cu cineva, nu pot sa vad ce scriu eu, sau ce scrie persoana cu care vb. Nici mesajele offline nu pot sa le vad! VA ROG AJUTOR! DAU FUNDITA!

5 răspunsuri:
| aniriiiiii a răspuns:

Dezinstaleaza mesul si instaleaza `l din nou,daca nu merge, reinstaleaza windowsul, poate ai virusi care au intrat in yahoo messenger

| ღFrUmUsIkღ a răspuns:

Pai ai dat restart? trebuie sa dai restart ca asa facea si la mine nu puteam sa vad dar am dat restart si dupa aia se vedea. sper sa te ajute rasp mheuwinking

| vlad_4846 a răspuns:

E o eroare din directorii windows

Start – RUN:

regsvr32 jscript.dll apasati OK

apoi din nou, alta comanda :

regsvr32 vbscript.dll

Un restart de messenger si totul va reveni la normal.

am patit si eu mai demult, dar acum am inteles ca sunt sanse sa nu mai mearga...in cel mai rau caz, reinstalare windows

| Alex66 a răspuns:

Buna. uite aici urmeaza pasii si o sati mearga asa am patit si eu.

| Conophidă a răspuns:

Si mie mi so imntalmplat fi atent itra pe yahoo mesanger pe google si dai pe 2 site si acolo iti scrii id si paz si gata
dmai fundahappy

Întrebări recente