| Addiction_8089 a întrebat:

Am o mare problema cu computerul :-l.Imi da dureri de cap.Cred ca am un virus si nu imi explic de unde rolling eyes. Nu pot descarca nimic de pe net deoarece cand vreau sa instalez imi zice ca nu am spatiu in nici un driver, desi am care 20Gb in fiecare. Local disk C este plin mereu, nu stiu ce se duce acolo, dar cand il curat nu scot imi mult de 200 Mb din el si imediat se umple la loc.Stiti cumva ce as putea face in afara sa reinstalez windowsu'?

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Da uite aici http://winconfig.blogspot.com/
windows-ul de la A la Z
Şi nu uita să îl potimizezi un pic după reinstalare şi să îţi instalezi un antivirus ca Avira antivirus free, şi un utilitar(Glary utilities free sau TUneUP utilities(te rezolv eu cu ăsta dacă vrei dar în privat înţelegi tu de ce nu?))Succes la instalare de Windows.

| Miss Sintetic a răspuns:

Un ativirus bun... dar pe care nu. l poti instala [nu cred ca poti face altceva decat sa reinstalezi windowsu]