| Laurentiu017 a întrebat:

Salut, TPU!
Inainte sa-mi instalez noul antivirus, cand descarcam ceva, imi aparea o fereastra unde sa-mi aleg eu folderul in care sa mi se descarce programul, dar acum, de cand am noul antivirus, nu-mi mai apare acea fereastra, si nu pot descarca nimic, decat in Local Disk C. Problema este ca eu nu mai am mult spatiu in Disk C, dar am mult spatiu in Disk D, si nu pot descarca nimic in D.
Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| JustAName111 a răspuns:

Pai ce antivirus ai? Nu am auzit așa ceva iar dacă ar fi de la antivirus s-ar deschide.

| Laurentiu017 explică (pentru JustAName111):

Am avut Avast, iar acum am AVG!