| ioanaccc a întrebat:

Am o mare problema cu facebook-ul :((. Nu mai pot lasa comentarii la poze, video-uri, si toate celelalte, am incercat prostia asta : http://www.fb.com/pages/321822871393/209624712463069?sk= app_208195102528120 {nu incercati}. Cum rezolv? Va rog:o3 FUNDA

Răspuns Câştigător
| BlugiStramti a răspuns:

Si mie l-a fel mi s-a intamplat astazicrying(( a zis ca in cateva zile va fi in regula tot! Poi sa speram. FUnda?puppy dog eyes

| Roxanaioana a răspuns (pentru BlugiStramti):

Si eu am patit la fel azicrying dupa cate zile se regleaza totul?crying am si o pagina de Facebook unde trebuie sa pun povesti poze etc., si am nevoie mare sa stiu cand se remediaza totulcrying!

| BlugiStramti a răspuns (pentru Roxanaioana):

cryingStiu si eu am o pagina dar nu stiu ce s-a intamplat si nu mai pot sa intru pe facebook, mai gruaznic nu imi merge parolacrying(crying

| Roxanaioana a răspuns (pentru BlugiStramti):

Daca nu.ti merge parola schimbobig grin eu am schimbat-o de 4 orilaughing

| BlugiStramti a răspuns (pentru Roxanaioana):

Nu maaaa chestia este ca nu pot intra nu imi mai merge parola si nu mai pot sa intrucrying am o pagina cu 600 like`uri stiu putina dar sunt abia la inceput

| Roxanaioana a răspuns (pentru BlugiStramti):

Nu stiu...sadmai intreaba